Blog > Komentarze do wpisu
Odpowiadam

Szanowny Panie, Młodszy Kolego, Mariuszu Sz.:

Śmiałam się przez pół nocy. Okazuje się, że tym razem Pan pozbawił mnie snu. Nie to, żebym chciała się Panu zaraz rewanżować za życzliwą opinię, ale zbieram siły, także intelektualne, aby możliwie elegancko przyłożyć tym, którzy nie dostrzegli tego, co w Pańskiej znakomitej książce “Gottland” jest naprawdę ważne, a co zakamuflował Pan przezabawną formą gawędziarstwa. Jak zbiorę te siły, to się odezwę.

Pozdrawiam (całym słowem) a skrótów używam tylko dla c.d.n. Choć nie wyłącznie.

Starsza Koleżanka

Droga Danusiu (z ulicy Tarnowskiego):

Wruszyłaś mnie do łez tym lwowskim adresem. Do tej pory sądziłam, że pamięta go już tylko Jurek J., ale on właśnie umarł. Proszę, objaśnij mi siebie bliżej i swoją znajomość tego adresu. Pozdrawiam, I.D.

Do Ali:

Wielce Szanowna Pani, jeśli to wszystko, co Pani zrozumiała z całego felietonu o lwowskich pierogach, to proszę przyjąć, z głębi serca płynące, moje wyrazy współczucia. Zdrowia życzę.

środa, 30 kwietnia 2008, irenadziedzic

Polecane wpisy

  • Obrona źle widziana

    Za pomówienie, artykuł 212 kodeksu karnego przewiduje do 2 lat. Na początek ustanawia się tylko jeden rok na wniesienie pozwów, żeby jak najszybciej zastosować

  • Czy to da się policzyć?

    Czy da się policzyć, ile razy wypowiedzieliśmy, ile razy usłyszeliśmy, ile razy za tydzień wypowiemy nieśmiertelne porzekadło: “Święta, święta i po święta

  • A jednak!

    Jak to było? “…Nadejdzie kiedyś dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my…”. Skąd wiadomo, że nadchodzi? Bo już zaczęli prosić o pardon

Komentarze
Gość: anna, *.adsl.inetia.pl
2008/05/10 18:36:38
Drogi nasze przeciely sie w roku 1944,1945.Mieszkalysmy w tej samej kamienicy i niejednokrotnie siedzialysmy w schronie ,gdy sowieci bombardowali Lwow. Pozdrawiam Danusia z ulicy Tarnowskiego 44 we Lwowie .
-
Gość: Michał, *.tsi.tychy.pl
2008/08/23 18:19:22
Dzien dobry Pani Ireno, pamięta Pani jak kazała Pani mojej ulubionej piosenkarce Violetcie Villas spinać te piękne włosy w koczek ? Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.
-
Gość: Hanka, 150.254.212.*
2009/08/20 16:36:44
Program pamiętam jak przez mgłę, ale pamiętam bardzo dobrze, że "Teleecho" był ulubionmy programem mojej mamy
-
Gość: PRZEBUDZONY, *.internetdsl.tpnet.pl
2009/08/21 21:14:35
Droga Pani Ireno/przepraszam jeśli uraziłem/,
czy mogę otrzynać kntaktr do Pani email. Będę Pani wdzięczny. Z pozdrowieniami GRZEGORZ MOŃKA
Przebudzony2007@gmail.com
-
Gość: Basia, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/10/19 18:45:34
Szanowna Pani Ireno!
Dla mnie pozostanie Pani na zawsze Królową dziennikarstwa, najzacniejszą i przepiękną Damą telewizji. To tragifarsa, co teraz prezentują dzisiejsi pretorianie Waltera oraz publiczne badziewiaki. Mam Pani znakomitą książkę. Nie piszę tych słów dlatego, że wygrała Pani proces (hańba- co za idioci), tylko dlatego, że zawsze Panią ceniłam i szanowałam, i wpisywałam się już na tym blogu. Pozdrawiam Panią najserdeczniej!